Poradenstvo a súvisiace služby

Projektové poradenstvo

Poskytujeme komplexnú poradenskú činnosť pri spracovaní projektov na čerpanie finančných zdrojov z Európskej únie pre štrukturálne fondy a Kohézny fond.

Kontaktujte nás

Poradenstvo pre fondy

Zameriavame sa aj na kvalitné spracovanie ekonomických projektov na čerpanie finančných zdrojov z Európskej únie pre štrukturálne fondy a Kohézny fond.

Kontaktujte nás

Mediálne poradenstvo

Poskytujeme odborné konzultácie vo vzťahu k médiám, riešeniu konfliktných situácií pri komunikácii s médiami a predchádzanie negatívnej medializácii.

Kontaktujte nás

Marketingové poradenstvo

Špecializujeme sa na efektívny marketing, ktorý prináša reálne výsledky a efektívnu online komunikáciu. Zefektívnite vaše podnikanie, aby prinieslo vyšší zisk pri nižších nákladoch

Kontaktujte nás

Bezpečnostné projekty

Poskytujeme aj poradenskú činnosť pri vypracovávaní bezpečnostných projektov, bezpečnostných zámerov, analýz bezpečnosti informačných systémov v zmysle platných vyhlášok a zákonov.

Kontaktujte nás

Osobné údaje a GDPR

Nechajte si poradiť pri spracovaní osobných údajov tak, aby boli v súlade so zákonom, ale aby zároveň korešpondovali s nariadením GDPR. Pomôžeme vám s kompletnou dokumentáciou

Kontaktujte nás

Spoľahnite sa na odborníkov

Nechcete sa zbytočne zaťažovať a namáhavo sledovať súčasné trendy, legislatívu, mediálne dianie či neustále zmeny v zákonoch? Na to sme tu pre vás. Dokážeme vám pripraviť komplexnú ponuku, šitú na mieru priamo pre vás. Nenechajte sa zastrašiť hromadou papierovačiek a nájdite možnosť, ako elegantne komunikovať so zákazníkmi, spropagovať svoj podnik a prípadne zvládať aj krízový manažment.

Zabezpečte svoj podnik pred možnou pokutou zo strany úradov a zverte nám tvorbu zabezpečovacích projektov. Zo zákona je prevádzkovateľ povinný mať vypracovaný tzv. bezpečnostný projekt, okrem iného v prípadoch, ak informačný systém spracúva osobitné kategórie osobných údajov a je prepojený na internet.

Kontaktujte nás

Pokiaľ vás naša ponuka oslovila a zvažujete, že nás budete kontaktovať vo veci poradenskej činnosti, môžete na to využiť tento kontaktný formulár.Sme vám k dispozícii v každý pracovný deň a v prípade nevyhnutnosti a potreby aj cez víkendy a sviatky! Kontakt s nami je veľmi jednoduchý a predovšetkým príjemný. Garantujeme vysokú odbornosť, profesionalitu a diskrétnosť pri riešení vášho problému.

  Adresa

  Mediačná kancelária – JUDr. Peter Dzurilla
  Tatranská Lomnica č. 531
  059 60 Vysoké Tatry
  Slovensko

  Telefón: (+421) 944 992 133
  E-mail: info@kancelariamediatora.sk
  Facebook: https://www.facebook.com/mediacnakancelaria/