Kontaktujte nás

Pokiaľ vás naša ponuka oslovila a zvažujete mediáciu, neváhajte a kontaktujte nás! Sme vám k dispozícii v každý pracovný deň a v prípade nevyhnutnosti a potreby aj cez víkendy a sviatky! Kontakt s nami je veľmi jednoduchý a predovšetkým príjemný. Dávame si záležať na tom, aby v prípade mimosúdneho riešenia sporov bol konflikt vyriešený princípom “win-win” (výhry) pre všetky zúčastnené strany sporu. Garantujeme vysokú odbornosť, profesionalitu a diskrétnosť pri riešení vášho problému.

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára už teraz! Úvodná konzultácia a posúdenie problému či sporu z našej strany je ZDARMA!

  Región pôsobnosti

  Práca mediátora nie je nevyhnutne spojená s konkrétnym regiónom a preto pôsobíme celoslovensky. Primárne sa však sústredíme na oblasť Vysokých Tatier, Štrby, okresu Poprad, okresu Kežmarok, okresu Levoča a okresu Spišská Nová Ves, prípadne priľahlých okresov.

  V prípade, že je to klientmi vyžadované, vieme vycestovať a pôsobiť aj mimo týchto okresov alebo vám pomôcť s mediáciou priamo v teréne. Jednou z alternatívnych možností je aj mediácia za účasti odborného psychológa (napr. pri sporoch o zverenie dieťaťa do starostlivosti), prípadne nová forma tzv. “online mediácia”, ktorú začína využívať čoraz viac našich klientov.

  Nebojíme sa výzviev a ani komplikovaných prípadov – našou zásadou je spokojnosť všetkých strán a dobrý pocit z vyriešenia konfliktnej situácie. V prípade, že ste osoba, ktorá sa nachádza v materiálnej núdzi, sme ochotní vám pomôcť v zmysle ustanovení zákona č. 327/2005 Z. z. Zákona o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi.

  Mediačná kancelária – JUDr. Peter Dzurilla

  Telefón

  (+421) 944 992 133

  Kontakt

  Mediačná kancelária – JUDr. Peter Dzurilla
  Tatranská Lomnica č. 531
  059 60 Vysoké Tatry
  Slovensko

  JUDr. Mgr. Peter Dzurilla, Dr.h.c., LL.M. – Mediátor

  JUDr. Mgr. Peter Dzurilla, Dr.h.c., LL.M. je mediátor zapísaný v registri mediátorov Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky pod evidenčným č. 1990 v zmysle zákona č. 420/2004 Z. z. o mediácii a o doplnení niektorých zákonov.

  Evidenčné číslo: 1990
  Spisová značka: 01075/Os/2020/152
  Príslušný súd: Okresný súd Poprad

  IČO: 47109343